Każda złotówka ma znaczenie. Słów kilka o pomaganiu

Lubisz bezinteresownie pomagać? Dawać coś od siebie nie oczekując niczego w zamian? Nieważne ile posiadasz, ważne ile potrafisz podarować innym ludziom. I nie chodzi tu wcale o jakieś wielkie pieniądze. Każda złotówka ma znaczenie. W końcu jak mówi przysłowie – “grosz do grosza…”

O tym jak wielkie znaczenie ma każda złotówka można przekonać się obserwując na przykład zbiórki na Siepomaga.pl, gdzie wysokie (często kilku milionowe) kwoty udaje się uzbierać dzięki wpłatom wielu osób. To takie pojedyncze złotówki pozwalają osiągnąć cel!

Może kiedyś pomyślałeś: głupio tak wpłacić 1 zł. Inni dają więcej. A teraz pomyśl, że podobnie jak ty pomyśli 10, 100, 1000 albo 1 000 000 innych osób i finalnie nie wpłaci tego 1 zł. A przecież z tych wpłat można uzbierać miliony i uratować życie.

Uratować ŻYCIE, które jest BEZCENNE. Tak często CZAS MA ZNACZENIE. Te osoby, które potrzebują leku, operacji – NIE MOGĄ CZEKAĆ.

Proszę, nie przechodź obojętnie. Nie myśl, że głupio wpłacić 1 zł albo 2 zł. KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE! A razem możemy więcej.

Zachęcam was do zajrzenia na stronę Siepomaga.pl. Wszystkie prowadzone tam zbiórki są zweryfikowane, a zgromadzone środki wydatkowane w przejrzysty sposób.

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. Flora Edwards