Aga to czyta

Moje top 5 książek 2019

W 2019 roku udało mi się przeczytać wiele naprawdę świetnych książek. Dostarczyły mi one całego wachlarza emocji, umilały wieczory. Postanowiłam jednak wybrać 5 takich, które są najlepszymi spośród przeczytanych. I tak powstała lista “Top 5 książek 2019”.

Horyzont Jakub Małecki

Jakub Małecki to jeden z moich ulubionych autorów. Po każdą jego książkę sięgam z przyjemności. Horyzont to historia, która na długo zostanie w mojej pamięci. Jeśli mielibyście zacząć poznawać twórczość Jakuba Małeckiego to zdecydowanie polecam zacząć od tej książki.

Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty James Clear 

W tym roku sięgałam także po różne poradniki. I tu zdecydowanie wybierałam Wydawnictwo Galaktyka. Atomowe nawyki wręcz pochłonęłam i nadal wracam do fragmentów. Jeśli chcecie wiedzieć jak kształtować dobre nawyki i wyzbywać się złych, koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Żyj po swojemu Agnieszka Krzyżanowska

Czytając tę książkę miałam wrażenie, że autorka ubrała w słowa moje myśli. To było niesamowite. Do książki Żyj po swojemu powracam co jakiś czas i na nowo ją odkrywam. To skarbnica inspiracji.

PS Kocham Cię na zawsze Cecelia Ahern

Przy lekturze pierwszego tomu nie brakowało mi wzruszeń. Podobnie było także w czasie czytania PS Kocham Cię na zawsze. Ta historia dostarcza tylu emocji… Przekonajcie się sami.

Anioły z Lovely Lane Nadine Dorries 

Anioły z Lovely Lane to ostatnia z książek jakie udało mi się przeczytać w 2019 roku. To pierwszy tom serii o pełnych poświęcenia pielęgniarkach. Trudno było się od tej książki oderwać. Niecierpliwie czekam na ciąg dalszy i kolejne tomy.

A Wy jakie książki uważacie za najlepsze spośród tych przeczytanych w 2019 roku?