Styczeń to dobry moment, żeby podzielić się z Wami tym jak wygląda moja “Vision Board 2019”, czyli tablica inspiracji. Po raz pierwszy zrobiłam ją rok temu. Tym razem od razu wiedziałam, co chcę na niej umieścić. Moją “Vision board 2019” chcę wydrukować i powiesić w widocznym miejscu. Chcę na nią zerkać i przypominać sobie co w tym roku chcę zrealizować.

Moja “Vision Board 2019”

moja-vision-board2019

 

  • Najgorsza decyzja to ta niepodjęta. Kiedy więc w mojej głowie pojawił się pomysł spróbowania pracy jako WA – wirtualna asystentka – zaczęłam działać. Plan rozpisany na kartce papieru i realizowanie go krok po kroku. Etap przygotowań tzw. zaplecza już za mną. Teraz czas na etap drugi – realizacja zleceń. Obaw miałam i mam mnóstwo. Jednak wiem, że jeśli nie spróbuję to się nie przekonam czy warto. Czas i tak minie. Czemu więc go nie wykorzystać?
    Przechodząc do rzeczy😉 Z moich planów, marzeń powstała Asystentka dla Ciebie, czyli zdalna pomoc dla Twojego biznesu/bloga. Krok po kroku realizuję swój plan. Styczeń przyniesie nowe wyzwania. Zaczyna się dziać, a ja się bardzo z tego cieszę.
  • Spacer brzegiem morza, szum fal. Wschód i zachód słońca. Wrzesień? Może się uda.
  • Zakochaliśmy się w górach. W tym roku chcemy ponownie spędzić kilka dni urlopu na odkrywaniu nowych miejsc i podziwianiu widoków. Już nie mogę się doczekać.
  • Only good vibes to moje “one little word 2018”. To emocje, dobra atmosfera, którą chcę tworzyć w swojej codzienności. I dzielić się nimi z innymi. 🙂
  • Zdrowie to mój priorytet. Zdrowe odżywianie, ćwiczenia, ale także badania profilaktyczne. Pierwszy kwartał tego roku chcę właśnie na sprawdzenie mojego stanu zdrowia poświęcić. I Was do tego zachęcam.
  • Czas na odpoczynek, książkę, kawę/herbatę wypitą bez pośpiechu. Nowy Rok zapowiada się pracowity, ale jak nigdy wiem, że o czas dla siebie warto zadbać.

 

A Wy co umieściliście na swojej vision board 2019? Jestem bardzo ciekawa. 🙂

pozdrawiam-agnieszka