podaruj-misia

Podaruj Misia – 13 edycja akcji Fundacji TVN

Już do 4 latach w grudniu w moim domu pojawia się nowy mieszkaniec – mały pluszowy miś. W tym roku jest to Miś Aga.

Podaruj Misia – 13 edycja akcji Fundacji TVN

To już 13 edycja wyjątkowej akcji. Misie można kupić na stronie podarujmisia.allegro.pl oraz  w drogeriach Rossman. Kupując misie wspieracie podopiecznych Fundacji TVN “Nie jesteś sam”. Zebrane z akcji środki finansowe zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Jakie misie czekają na nas tym razem?

majaMiś Maja 

Cześć, mam na imię Maja. Pełna jestem świątecznego humoru, którym chętnie się z Tobą podzielę. Nie mówcie nikomu, ale umiem też przeganiać smutki. Te małe dziecięce i te większe u dorosłych. Moje piękne ubranko zaprojektował wyjątkowy duet: Łukasz Jemioł i Maja Ostaszewska.

 

 

 

kasiaMiś Kasia

Witaj, jestem Kasia. Biała i miękka jak puszysty śnieg, dlatego przytulanie to moja specjalność. Mam piękną bordową sukienkę pełną błyskotek, więc każda zabawa ze mną będzie jak elegancki bal. Już nie mogę się doczekać kiedy trafię do Ciebie. Moją modną kreację zaprojektowali: Just Paul i Katarzyna Kolenda-Zaleska.

 

 

 

piotrusMiś Piotruś

Siema ludzie! Jestem Piotruś. Fajny ze mnie miś, bo dodaję dzieciom energii. Nie powiem Wam jak, bo to moja słodka tajemnica. Chowam ją pod bajerancką czapeczką. Zresztą, mój cały strój jest extra! Moje ubranie zaprojektowali wspaniali dżentelmeni: Tomasz Ossoliński i Piotr Kraśko.

 

 

 

agaMiś Aga

Dzień dobry kochani. Mam na imię Aga. Mówią, że jestem słodziakiem i w sumie się z tym zgadzam. Lubię bawić się z dziećmi i pomagam im również spokojnie spać. W wolnej chwili uczę je też uprzejmości. Mój strój zaprojektowali: BOHOBOCO i Agnieszka Woźniak-Starak. Jest piękny, prawda?

 

 

 

Który miś skradł Wasze serce?

pozdrawiam-agnieszka