kogut-domowy
Aga to czyta

#KsiążkaNaWeekend “Kogut domowy” Natasza Socha

Natasza Socha nigdy nie zawodzi! Jeśli szukasz książki idealne na weekend, która będzie bawić i wzruszać to koniecznie sięgnij po najnowszą powieść Nataszy Sochy “Kogut domowy”.

#KsiążkaNaWeekend “Kogut domowy” Natasza Socha

 

Kim jest kogut domowy? Kogut domowy to Jakub. Ma 43 lata, żonę, która robi karierę i trzy córki. Wiódł sobie spokojne życie bankowca, aż do dnia kiedy z dnia na dzień traci pracę i jego życie zmienia się całkowicie. Z braku innych możliwości, jego żona Berenika, która do tej pory pracowała dorywczo w agenci reklamowej, musi wrócić do pracy na pełen etat. Jakub natomiast ma przejąć dowodzenie nad domem. Chce poniekąd udowodnić sobie i innym, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i poradzi sobie w każdej sytuacji. Czy mu się to uda?

Natasza Socha napisała książkę dla kobiet, którą przeczytać może (a nawet powinien) także mężczyzna. Z dużą dawką humoru i odrobiną ironii pokazuje z czym muszę się mierzyć mężowie i ojcowie. Nie zostawia też suchej nitki na kobietach, które często tak naprawdę nie pozwalają panom się wykazać, myśląc, że same zrobią to lepiej i szybciej. Pokazuje, że to, co kobietom wydaje się proste, dla mężczyzn może urosnąć do rangi naprawdę dużego problemu.

 

Trzy powody, dla których warto przeczytać książkę “Kogut domowy” Nataszy Sochy:

  • to lekka i zabawna historia o niepodziewanej i przypadkowej zamianie ról,
  • duża dawka humoru i odrobina ironii,
  • książka pokazuje, że ojcowie wychowuję swoje dzieci inaczej niż matki, co wcale nie znaczy, ze gorzej – po prostu mają inne priorytety.

 

Czytaliście już “Koguta domowego”? Jeśli tak, to jakie są wrażenia?

A jeśli jeszcze tej książki nie czytaliście to gorąco polecam 🙂

 

pozdrawiam-agnieszka