surogatka
Aga to czyta

#KsiążkaNaWeekend “Surogatka” Louise Jensen

Zanim przeczytałam książkę “Surogatka” Louise Jensen, usłyszałam o niej kilka pozytywnych opinii. Chcąc więc zaspokoić swoją ciekawość poświęciłam tej powieści kilka wieczorów. Dziś chcę ją polecić wam w cyklu #KsiążkaNaWeekend. Jeśli lubicie trzymające w napięciu thrillery to ta książka jest idealną propozycją dla was.

#KsiążkaNaWeekend “Surogatka” Louise Jensen

Znasz to uczucie? Kiedy pragniesz czegoś tak bardzo, że niemal byłabyś gotowa za to zabić?

 

Główni bohaterowie – Kat i Nick – bezskutecznie starają się od lat o dziecko. Zawodzą naturalne metody. Nie powiodły się także dwie adopcje. Kobieta jest zdruzgotana. Pragnienie zostania matką jest tak silne, że gdy pojawia się Lisa – przyjaciółka z dawnych lat i wspomina o surogacji – to Kat wie, że zrobi wszystko, żeby dziecko mieć. Lisa ma urodzić dziecko, które wychowywane będzie przez Kat i Nicka.

Kobiety wiążą tajemnice z przeszłości. Wraz z pojawieniem się Lisy w Kat ożywają na nowo wspomnienia. Wie, że tym razem nie ucieknie już od nich. Co gorsza, Kat podejrzewa, że Lisa nie mówi jej wszystkiego.

Dla Kat to miała być prosta historia ze szczęśliwym zakończeniem. Okazuje się jednak, że jeśli chce ocalić rodzinę musi stawić czoło demonom przeszłości. Nie spodziewa się także jaką prawdę odkryje.

 

Uważaj o co prosisz…bo możesz to otrzymać.

 

“Surogatka” to opowieść o wielkiej tęsknocie do dziecka, o próbach i niepowodzeniach, tajemnicach, które skrywane są latami. To także opowieść o tym, że kiedyś musimy zapłacić za swoje złe uczynki.

“Surogatka” to thriller, który trzyma w napięciu do ostatniej strony. Łatwo może także nieuważnego czytelnika ściągnąć na manowce. Autorka umiejętnie zakręca fabułę. I choć finał może się wydać niektórym trochę absurdalny to jestem pewna, że lektura tej książki będzie satysfakcjonująca.

Polecam 🙂

*Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Burda Książki. 

 

pozdrawiam-agnieszka

 

You may also like...