nawet-nie-wiesz-jak-bardzo-cie-kocham

#KsiążkaNaWeekend “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” Sam McBratney

Dziś w ramach cyklu #KsiążkaNaWeekend mam dla was propozycję wyjątkową, książkę dla dużych i małych. Jest w niej coś tak magicznego. Przeglądam ją sobie kolejny już raz, zakopana pod kocem z kubkiem świeżo parzonej kawy. Choć za oknem mroźno to dzięki “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” Sam McBratney w sercu robi się ciepło.

#KsiążkaNaWeekend “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” Sam McBratney

ksiazka-okladka

 

Każdy z nas, niezależnie od wieku, chce być kochany, akceptowany, chce czuć się bezpiecznie. Czasem trudno nam o swoich uczuciach mówić, nazwać je.

Książka “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” to opowieść o dwóch zwierzątkach – Dużym Brązowym Zającu i Małym Brązowym Zajączku. Oba zające bardzo się kochają. Mały Brązowy Zajączek próbuje swoje uczucia zmierzyć i opisać jak najdokładniej. Duży Brązowy Zając cierpliwie i z dużą wyrozumiałością podejmuje dialog, opowiadając o swoim uczuciu.

 

ksiazka-srodek

 

“Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” to piękna i wzruszająca opowieść o uczuciach, zrozumieniu. To opowieść o miłości, której nie da się jednoznacznie zdefiniować. To także pokazanie jak świat uczuć postrzegają dzieci.

Książka jest prześliczna. Ilustracje Anity Jeram są idealnym dopełnieniem treści.

Książka “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” uczy jak ważne jest mówienie o tym, że się kocha. To pozycja idealna na prezent nie tylko dla dzieci 😉

 

Zaczytanego weekendu wam życzę 🙂

 

pozdrawiam-agnieszka