perelki-pazdziernika
Kalejdoskop

Perełki października

Październik zafundował mi spadek formy i ciągnące się za mną przeziębienie. Dni mijały jak szalone. Praca-dom-praca-dom. Jak chomik w kołowrotku… Jednak nawet w tak zagiononym miesięcu udało mi się znaleźć kilka perełek 🙂

Perełki października

Książka

Kiedy zobaczyłam zapowiedź książki Radka Kotarskiego “Włam się do mózgu”, wiedziałam, że muszę ją mieć. Czy można w nowoczesny i przyjemny sposób zdobywać wiedzę? Oczywiście, że tak. Po lekturze książki Radka jestem tego pewna. Opisane techniki zamierzam testować na sobie przez najbliższe miesiące (okazji do tego nie zabraknie), a o samej książce więcej napiszę w osobnym poście już niedługo.

wlam-sie-do-mozgu

 

Koncert Korteza

Na ten dzień czekałam od momentu kupna biletów (więc dobrych kilka miesięcy). Koncert był fenomenalny. Głos i muzyka, które czarują i hipnotyzują. Było niesamowicie! A od wczoraj słucham już nowej płyty “Mój dom”.

koncert-kortez

 

Czekoladowa kawa

Ostatnio nie wyobrażam sobie dnia bez kawy. Uwielbiam jej zapach…a zapach kawy czekoladowej. Czekoladowa kawa Sati pachnie obłędnie 🙂

 

Wielka Wymiana Książkowa Przeczytaj i Podaj dalej

Pierwszych 10 dni października upłynęło mi pod pod hasłem #wielkawymianaksiazkowa #przeczytajipodajdalej4: odwiedzanie blogów, maile i kilka wizyt na poczcie. Do wymiany przygotowałam 20 książek. Udało mi się wymienić aż 16 z nich  Dzięki temu w mojej biblioteczce pojawiło się kilkanaście nowych książek. Bardzo się z tego cieszę.

wielka-wymiana-ksiazkowa

 

East Biz 2017

East Biz 2017. Wiedza. Inspiracja. Motywacja. I Michał Sadowski 😉

michal-sadowski

 

A co Wam podobało się w październiku?

 

pozdrawiam-agnieszka