urlop-w-miescie

Urlop w mieście

Urlop spędzany w mieście może mieć swój urok. Tym bardziej, gdy okazuje się, że wystarczy zaledwie kilkanaście minut podróży samochodem i można znaleźć się w urokliwych miejscach. Tegoroczny wrzesień powitał nas niejajlepszą pogodą. Zrobiło się zimno i padało. Od weekendu jednak pogoda bardzo się poprawiła. Jest przyjemnie ciepło, słoneczko świeci. Idealna pogoda na urlop w mieście.

Kładka nad Narwią

Pierwszym z miejsce, które z przyjemnością odwiedziłam w weekend są tereny Narwiańskiego Parku Narodowego, a dokładnie Kładka nad Narwią Śliwno-Waniewo. Atrakcją są platformy (na trasie jest ich 5), którymi przepływa się pomiędzy kolejnymi odcinkami kładki, a także wieża obserwacyjna.

To idealne miejsce na spacer i rozkoszowanie się widokami.

rozlewiska-narwii

kładka

platforma

widoki

rozlewiska

konie

Narew

 

Plaża miejska

Kolejne miejsce to plaża miejska (Ośrodek Sportów Wodnych “Dojlidy”). W ten słoneczny wrześniowy dzień to fajne miejsce na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Zacząć można od spaceru po lasku. Dziś przez wysokie drzewa przebijały się promienie słońca i choć było ciepło to wiejący wietrzyk przypominał, że zbliża się jesień.

 

Dodatkową atrakcją jest siłownia pod chmurką. Stanowisk do ćwiczeń jest tam kilkanaście. Można więc wybrać te, które pozwolą ćwiczyć wybrane partie mięśni. Poza tym znaleźć można tam place zabaw dla dzieci, ławeczki. Na terenie ośrodka znajduje się także wypożyczalnia sprzętu wodnego.

lasek

silownia

zalew

rowerek-wodny

plaża

 

Mam nadzieję, że pogoda dalej będzie dopisywać i pozwoli na odkrywanie ciekawych miejsc w okolicy.

 

pozdrawiam-agnieszka