Kalejdoskop

Podsumowanie tygodnia #1

Dni mijają bardzo szybko. Podobnie zresztą jak tygodnie. Pomyślałam więc, że będę robić małe cotygodniowe podsumowania. Pomocne przy ich tworzeniu będą zdjęcia z Instagrama. Czas na podsumowanie tygodnia #1.

Poniedziałek 31.07.17

Tegoroczne lato jest wyjątkowo kapryśne. Słońce. Za chwilę już deszcz (a w zasadzie burze). Miniony tydzień rozpoczął się jednak wyjątkowo upalnie. Wysokie temperatury nie zachęcały do spacerów, ale i popołudnia w domu wcale nie były przyjemniejsze. Więc po upalnym poniedziałku idealnym pomysłem na wieczór okazał się kolejny odcinek “Gry o tron”. W końcu winter is coming…

 

poniedzialek-gra-o-tron

 

Wtorek 01.08.17

W tak upalne dni tylko owoce jestem w stanie jeść na śniadanie.

1 sierpnia to także 73 Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętamy!

rocznica-powstanie-warszawskie

Dopiero późnym wieczorem temepratura była na tyle znośna, że włączyłam komputer, żeby przygotować post o perełkach lipca. Lipiec był dla mnie miesiącem naprawdę pracowitym. Pomimo wielu spraw na głowie udało mi się znaleźć czas na małe przyjemności.

perelki-lipca

 

Środa 02.08.17

Mimo upału jedna mała czarna musi być. Środa to był kolejny pracowity dzień. Jego część poświęciłam także na planowanie. Musiałam ogarnąć wszystko co chce robić, żeby niczego nie pominąć.

mala-czarna

Na blogu pojawił się także wpis z recenzją książki “Jutra może nie być” Gabrieli Gargaś.

jutra-moze-nie-byc

 

Czwartek 03.08.17

Woda woda. Od kilku dni woda to moj numer 1. Żaden inny napój nie gasi pragnienia.

woda

 

Piątek 04.08.17

Piątek. W końcu piątek. Po czwartkowej wieczornej ulewie rano nie było już śladu. Za to powiewał chłodny wiaterek. Co za ulga. Uff… P.S. Trampki to już kolejny rok moje ulubione buty. Wygodne. Pasują praktycznie do wszystkiego. To mój numer 1.

trampki

Takie cudo wyczarowało dla mnie @nadzwyczajnie.pl Wyszło super. Jestem zachwycona (kolejny już raz).

cudny-kubek

 

Sobota 05.08.17

Sobotni poranek spędziłam dziś leniwie i spokojnie. Zielona herbata (muszę zmniejszyć ilość wypijanej kawy) i książka  “Tysiąc pięter” Katherine McGee, którą wypożyczyłam w bibliotece (i nie tylko ją).

tysiac-pieter

 

Niedziela 06.08.17

Niedzielny poranek był deszczowy. Powietrze jest dziś zdecydowanie przyjemniejsze niż w poprzednich dniach. Dziś oddaję się lekturze książki “Zimowy monarcha” Bernard Cornwell. A na drugie śniadanie zajadałam sobie śliwki. Uwielbiam.

śliwki

 

Polecane linki

Na koniec chciałabym się podzielić jeszcze z Wami linkami do postów, które warto przeczytać.

Agnieszka przeprowadziła pewien eksperyment. Jeśli jesteście ciekawi jego wyniku przeczytajcie “Cała prawda o witaminie D – wyniki mojego eksperymentu”.

Nishka dzieli się przepisem. Przepisem na idealnego męża!

Szukacie sprawdzonych sposobów na lepszy dzień? Zajrzyjcie do Kasi!

 

A jak Wam minął ten tydzień?

 

pozdrawiam-agnieszka