planujac-swoja-kariere-zawodowa
Kalejdoskop

Blogi/strony, na które warto zajrzeć planując swoją karierę zawodową

Kariera. Kariera zawodowa. Każdy z nas w pewnym momencie styka się z tymi pojęciami w swoim życiu. Często też definiujemy je zupełnie inaczej. Jednak prędzej czy później przychodzi moment, w którym trzeba się zastanowić nad tym, jak karierę zaplanować. Szukamy wtedy inspiracji i wskazówek. Pomocne mogą okazać się na przykład blogi. Dziś chciałabym polecić wam 4 blogi/strony, na które warto zajrzeć planując swoją karierę zawodową. Ich autorkami są niesamowite kobiety.

Blogi/strony, na które warto zajrzeć planując swoją karierę zawodową

planujac-swoja-kariere-zawodowa

E-planowaniekariery.pl

Dagmara jest socjologiem o specjalizacji socjologia zasobów ludzkich i karier zawodowych. Przydatne informacje znajdą na jej stronie zarówno młodsi, jak i starsi. Tym pierwszym pomaga zrozumieć cel planowania kariery zawodowej. Drugim zaś chce pokazać, że nigdy nie jest za późno, by zacząć robić to, co się lubi.

 

Rozkminickariere.pl

Olga od ponad 11 lat pracuje w korporacjach. Środowisko to poznała na tyle dobrze, że teraz może pomagać innym się w nim odnaleźć. Jeśli chcecie “rozkminić karierę” – zajrzyjcie na jej bloga. Warto!

 

Pracanawymiar.pl

Izabella to Projektant kariery & Trener biznesu i zdobywania pracy marzeń. Jest zdania, że “każdy kto chce może mieć wymarzone życie zawodowe”. Na jej blogu “Nowy wymiar kariery” znajdziecie wszystko, co warto wiedzieć o przedsiębiorczości dla pracujących na etat.

 

Flairup.pl

Kasia od ponad 5 lat wspiera młode osoby, które wchodzą dopiero na rynek pracy i potrzebują pomocy na przykład w przygotowaniu się do rekrutacji. Na jej blogu znajdziecie ciekawe informacje o wszystkim co z karierą związane.

 

A wy jakie blogi o tematyce planowania kariery zawodowej byście polecili?

 

pozdrawiam-agnieszka

You may also like...