odkrywamy-blogostrefe
Kalejdoskop

31 sierpnia w Dzień Blogów #odkrywamyblogosfere

Dzisiejszy dzień to święto wszystkich Blogerów i Blogerek! Nie ważne, czy swojego bloga prowadzisz od kilku lat, czy dopiero zaczynasz. Dziś jest Twój dzień! 🙂

Blogosfera

Blogosfera to wielka społeczność. Skupia osoby o różnych zainteresowaniach. Każda z nich tworzy swoje miejsce w sieci – wyjątkowe miejsce.

Znam wiele blogów. Spora część z tych, na które zaglądam regularnie, cieszy się bardzo dużą popularnością. Co jakiś czas jednak staram się poszukiwać w blogosferze nowych miejsc – PEREŁEK. Gdy już takie miejsce odkryję to z przyjemnością zostaję tam na dłużej.

odkrywamyblogosfere

Akcja #odkrywamyblogosfere

Kiedy dostałam wiadomość o akcji “Odkrywamy blogosferę” wiedziałam, że muszę się do niej przyłączyć. Zadaniem akcji jest promowanie blogosfery i jej twórców. Ma ona umożliwić nam wszystkim poznanie nowych miejsc w blogosferze.

Na pomysł zorganizowania akcji wpadły dwie niesamowite dziewczyny: Milena – autorka bloga Najlepsza pora i Nikolina – autorka bloga Fitkola.

Takiej akcji polska blogosfera potrzebowała!

 

Moje odkrycia

Przygotowując się do napisania wpisu w ramach akcji przeglądałam różne blogi. Sporo nowych miejsc odkryłam, a myślę, że jutro poznam ich jeszcze więcej, czytając wpisy innych osób z polecanymi blogami.

Dziś chciałabym zachęcić was do odwiedzenia trzech blogów – moich Perełek. 🙂

 

Kreując życie

Przyznaję, że ten blog nie jest moim nowym odkryciem. Jednak jest dla mnie Perełką, o której muszę wam powiedzieć. Kreując życie to blog tworzony przez Kamilę, która jak sama o sobie pisze “uwielbia smak czereśni, zapach świeżo skoszonej trawy i długie spacery z Mężem”. Kreując życie to blog o codzienności, stylu życia. Rozmowy przy kawie, recenzje książek, ulubieńcy… Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

 

Caroline Livre

Uwielbiam książki! Nie mogło więc zabraknąć wśród perełek bloga książkowego. Karolina mieszka na Śląsku. Jak mówi o sobie “jest roztrzepaną licealistką, miłośniczką literatury i języków obcych”. Karolina pisze recenzje w stylu, który mi bardzo odpowiada – krótko i na temat 🙂 Od razu wiem, czy książka mnie zainteresuje czy nie. Kilka tytułów wartych przeczytania już sobie zanotowałam i będę regularnie zaglądać po nowe inspiracje czytelnicze. Was także do tego zachęcam do odwiedzenia Caroline Livre.

 

Secundum

Nie wiem jak to możliwe, że wcześniej na tego bloga nie trafiłam! Naprawiam jednak swój błąd i nadrabiam zaległości. Secundum to blog tworzony przez Piotra, który “lubi stosowność i dobre obyczaje oraz ludzi znających swoją wartość”. Lifestyle, podróże, kultura – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja jestem tym miejscem zauroczona 🙂

 

A jakie blogi wy polecacie? Chętnie odkryję dzięki wam kolejne Perełki.

 

pozdrawiam-agnieszka